Skochovice

Rybářský ráj aneb rekreační zařízení v blízkosti Prahy přímo na břehu řeky Vltavy.Ubytování je se společným sociálním zařízením, můžete se ubytovat ve čtyřlůžkovém, dvou třílůžkových nebo jednom dvoulůžkovém pokoji, k dispozici Vám pak bude i kuchyňka. Možnost posezení v trampské hospůdce přímo v areálu. 

Z místa je dobré spojení vlakem do centra Prahy - zastávka Skochovice na trati 210 je vzdálena jen cca 1 km. Přijedete-li autem, můžete parkovat přímo v areálu RZ. Někoho možná budou zajímat i podrobnější informace o skochovickém železničnímu mostu přes Vltavu.

K podrobné orientaci v místě Vám poslouží např. turistická mapa KČT 1:50 000 č. 36 - Okolí Prahy západ, rekreační zařízení se nalézá ve čtverci C5. Další mapky nejdete pod tímto textem. Rekreační středisko převzal na podzim roku 2009 nový nájemce. V současné době probíhá rekonstrukce ubytovacích prostor. Hospůdku lze využít např. pro rodinné oslavy. Případný termín rekreace, platební a stornovací podmínky nutno domluvit individuálně přímo s vedoucím rekreačního zařízení – tel. 731 617 624 

GPS: 49° 55,122´ SŠ a 14° 22,697´ VD